je contacte femme pau libertin echangisme sexe rencontre vieille site de rencontre correspondance gratuit rencontre gay gerardmer vieille paris cherche sexe club libertin saintes rencontre adulte 71 rencontre adulte 63 annonce sexe martigues rencontre adulte isere site de rencontre libertin gartuit première rencontre lesbienne petites annonce rencontre sex rencontre orleans gratuit rencontre paris montparnasse organisation de rencontre amoureuse rencontre motarde lyon rencontre femme tatouée carré libertin
Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

zempra.gif

 

Organizace ZEMPRA DC s.r.o vznikla jako nástupnická organizace Černý Martin- ZEMPRA.

Důvodem vzniku byly potřeby zavedení vyšší organizační struktury společnosti vzhledem ke zvyšujícím se požadavkům na všechny činnosti firmy.

Společnost navazuje na vybudovanou tradiční pozici na trhu zemních prací, pokládky a rekonstrukce inženýrských sítí a demolic budov, mostů, a různých objektů, podléhajícím demoličním výměrům.

Společnost má zájem pronikat do dalších podnikatelských oborů.

Hlavní prioritou je poskytování kompletních služeb všem zákazníkům při respektování jejich specifických požadavků.

Společnost ZEMPRA DC s.r.o disponuje nejmodernější dostupnou těžkou technikou,,kterou trvale obnovuje a rozšiřuje.

Zaměstnanci firmy jsou výborně motivováni prací ve vynikající společnosti a to je jeden z důvodů nulové fluktuace zaměstnanců. Společnost investuje do dalšího vzdělávání a výcviku svých pracovníků v jednotlivých podnikatelských oborech. Firma chápe zkušenosti a dovednosti svých pracovníků jako svoji silnou stránku a chce takto vstupovat do povědomí svých zákazníků.

Společnost se zajímá o rozvoj sportovních a kulturních akcí, které podporuje sponzorskými příspěvky.

 

_________________________________________________________________

 

 

Autoškola Vapo, Václav Pojtinger

 Divišova 140/10
405 02, Děčín IV- Podmokly

 

 

_________________________________________________________________

 

 

Obrazek


 

Dynamicky se rozvíjející firma, která se zaměřuje na komplexní dodávku stavebních děl.

Provádí také rekultivace, regulace vodních toků, ekologické a průmyslové stavby, rekonstrukce a modernizace obytných, kancelářských a průmyslových objektů, zemní práce a demolice stavebních objektů a budov.

Pracovníci firmy mají bohaté zkušenosti s prováděním těchto staveb, firma má k dispozici potřebné strojní vybavení a zázemí.

To nám umožňuje komplexně realizovat veškerá stavební i montážní díla v rámci svého oprávnění. Pro specielní práce máme vytvořen okruh stabilních subdodavatelů. V průběhu doby, která uplynula od založení naší firmy, jsme realizovali celou řadu technicky náročných stavebních děl pro privátní tuzemské i zahraniční firmy, pro státní a rozpočtové organizace, vždy k plné spokojenosti našich zákazníků.

_________________________________________________________________

  

Obrazek

 

  _______________________________________________________________

 

 

 

Obrazek

 

 

 

  _______________________________________________________________________

 

 

 

Obrazek

 

 

  _______________________________________________________________________